neděle 19. listopadu 2017 Alžběta

Florbalisté Tatranu si smlsli na Otrokovicích a upevnili si vedení

Praha - Dva dny před Štědrým dnem zavítali do pražských Střešovic florbalisté Otrokovic. Nepříznivou bilanci na hřištích soupeřů - kde zvítězili jen dvakrát ze sedmi pokusů - se jim ale zvrátit nepodařilo. Tatranu Otrokovice podlehly 5:1 a klesly na sedmou příčku, Střešovice si upevnily vedení v extraligové tabulce.

Sestřih florbalového utkání Tatran Střešovice - Otrokovice

Doma Otrokovice v letošní sezoně prohrály jen jediné utkání, ani osmý zápas venku jim ale nevyšel. Tatran šel do vedení už po minutě hry po trefě Jakuba Grubera, do konce třetiny přidali Střešovičtí ještě tři branky. Další gól padl až ve třetím dějství, Michal Podhráský skóroval podruhé v zápase a konečně se prosadily také Otrokovice, minutu před koncem utkání upravil skóre na konečných 5:1 Jan Valčík a Otrokovice si tak připsaly šestou prohru na hřišti soupeře.

Výsledky 15. kola florbalové extraligy mužů

Tatran Střešovice - Panthers Otrokovice 5:1 (4:0, 0:0, 1:1)
Branky: 10. a 52. Podhráský, 2. Gruber, 18. Natov, 19. Řehoř - 59. Valčík.

FBC Liberec - 1. SC Vítkovice 4:7 (1:2, 1:2, 2:3)
Branky: 8. Marek, 27. Valeš, 50. Vážný, 51. Jan Král - 21. a 31. Bräuer, 44. a 59. Hájek, 18. Brus, 19. Koňařík, 55. Jelínek.

JM Chodov - FBC Kladno 12:3 (3:0, 6:2, 3:1)
Branky: 13., 27., 28., 37. a 51. Jendrišák, 10. a 42. Pražák, 24. a 41. Ondrušek, 14. Jelínek, 32. Vojtíšek, 35. Běhavý - 28. Přívara, 29. Lacko, 44. Fořt.

Pardubice - FbŠ Bohemians 4:8 (0:2, 1:3, 3:3)
Branky: 38. a 50. Zozulák, 44. vlastní Höffer, 59. Lisa - 14., 30. a 56. Šimek, 13. Šárka, 31. Čihák, 40. Bagin, 57. Kopecký, 59. Růžek.

FBC Ostrava - Mladá Boleslav 3:5 (1:2, 1:2, 1:1)
Branky: 12. Vítovec, 35. Švajný, 52. Krzyžanek - 16. a 18. Curney, 24. P. Bouška, 31. Ekl, 60. Rožnovják.