neděle 25. června 2017 Ivan

Chodov vyhrál nad Kladnem 8:3 a posunul se na druhé místo

aktualizováno 24. 10. 2013 18:51

Kladno- Florbalisté Chodova vyhráli v předehrávce 8. kola extraligy na hřišti nováčka Kladna 8:3 a posunuli se na druhé místo o dva body za vedoucí Tatran Střešovice. Mají ale odehráno o dva zápasy více než lídr i třetí Mladá Boleslav, která má jednobodové manko. Domácí nad favoritem sice po dvou třetinách vedli 3:2, ale ve třetím dějství šestkrát inkasovali.

V dresu vítězů si připsali po čtyřech bodech za dvě trefy a stejný počet asistencí Matěj Jendrišák a Petr Pražák. "Hráli jsme se soupeřem z první čtyřky, hra byla lepší než v minulých zápasech," řekl trenér Kladna Petr Ďarmek, jehož tým v minulém kole vyhrál v Pardubicích 5:4 po samostatných nájezdech a získal první body v sezoně.

"Děkuju divákům za skvělou atmosféru," dodal Ďarmek na adresu 325 fanoušků v hledišti. "Dvacet minut jsme hráli na parádu, dvacet minut to byla totální křeč a dvacet minut jsme hráli jednoduše a účelně. Diváci byli skvělí, ale zasloužili si lepší florbal," uvedl kouč Chodova Ondřej Neuman.

FBC Kladno - JM Chodov 3:8 (2:2, 1:0, 0:6)

Branky: 11. a 40. Kindl, 20. Pacan - 12. a 49. Pražák, 14. a 59. Ondrušek, 52. a 60. Jendrišák, 44. Pražan, 56. Vojtíšek.