čtvrtek 27. července 2017 Věroslav

Florbalisté Bohemians zvítězili nad Libercem 10:7

aktualizováno 9. 10. 2013 23:27

Praha - Souboj dvou týmů, kterým se zatím příliš nedaří, přinesla předehrávka 6. kola florbalové extraligy. Hráči Bohemians hostili Liberec, který zatím získal v extralize jediný bod. Liberec začal podle svých představ a hned v první minutě šel do vedení díky Matěji Kluchovi. Bohemians ale v úvodní části dvěma góly během necelé minuty strhli skóre na svou stranu zásluhou Marka Zapletala a Martina Poláčka. Jako klíčový se ukázal další gól Ondřeje Kozáka, který zvýšil na rozdíl dvou branek. Hosté se totiž v následné gólové přestřelce domácím několikrát dokázali přiblížit, ale ztrátu se jim už smazat nepodařilo. Bohemians nakonec zvítězili 10:7.

FbŠ Bohemians - FBC Liberec 10:7 (3:1, 2:3, 5:3)
Branky: 16. a 27. Kozák, 42. a 43. M. Šimek, 45. a 47. Šárka, 8. Zapletal, 9. Poláček, 34. Kopecký, 59. Kordoš - 30. a 36. Hůza, 1. Klucho, 32. Vážný, 43. Böhm, 47. Valeš, 56. Marek.

Zdroj: ČT sport