čtvrtek 19. října 2017 Michaela

Basketbalistky KP Brno si přiblížily účast ve Final Four Středoevropské ligy

Brno – Ke třetímu utkání skupiny A Středoevropské ligy nastoupily basketbalistky KP Brno proti Freiburgu. Po výtečném střeleckém výkonu oplatily soupeři porážku z německé palubovky a rozdrtily jej vysoko 96:60.

Brněnské basketbalistky porazily Freiburg o 36 bodů

Brňanky se pyšnily mimořádně vybroušenou střeleckou muškou a po osmi minutách odskočily do dvouciferného trháku.

Poločas vyhrály rozdílem jedenadvaceti bodů. Ve tříčlenné skupině A drží domácí celky neporazitelnost a skóre pro postup do Final Four může hrát významnou roli. I proto KP Brno neustávalo v ostrostřelbě a navyšovalo svůj náskok.

Málo vídanou stoprocentní úspěšností střelby a dvaceti body se blýskla Eva Kopecká. "Byly jsme dobře připraveny, hodně jsme střílely. Chtěly jsme vyhrát, věděly jsme, že je důležité vyhrávat doma," uvedla nejlepší střelkyně.