Dohráno MOL Cup

Basketbalisté Jindřichova Hradce opět porazili Ostravu

Jindřichův Hradec Basketbalisté Jindřichova Hradce pokračují v lize v překvapivých výkonech a Ostravu porazili i v druhém vzájemném utkání v sezoně. V dohrávce 21. kola Novou huť zdolali 76:61. V úvodních dvou ročnících mezi elitou přitom Lions nevyhráli nad Ostravou ani jednou.

Sestřih basketbalového utkání Jindřichův Hradec - Ostrava

Jindřichův Hradec dnes navázal na listopadovou výhru v Ostravě 69:64 a v tabulce se dotáhl na pátou Opavu. Domácí vedli už po první čtvrtině o 11 bodů. Ve třetí desetiminutovce se soupeř přiblížil na rozdíl tří bodů, ale Jihočeši opět odskočili. V poslední čtvrtině Ostrava snížila manko ještě na pět bodů, Lions ale znovu soupeři utekli.

Výborný výkon podal v dresu vítězů zkušený Zuzák, jenž k 14 bodům přidal 11 doskoků. Ostrava se tentokrát nemohla opřít o Američana Rohdeho, jeden z nejlepších střelců NBL dal jen čtyři body.