ČTsport

ČTsport
středa 30. července 2014 Bořivoj
ČT sport - Liga mistrů

Krátce

 • 29.7.
  19:08
  Michele Robertsová je první ženou v historii, která byla zvolena do významné funkce v jedné ze čtyř největších profesionálních soutěží v USA. Právnička z Washingtonu je novou výkonnou ředitelkou asociace hráčů basketbalové NBA. Z 36 možných hlasů dostala 32 a porazila dva protikandidáty.
 • 29.7.
  08:29
  Jednání o prodeji basketbalového klubu Los Angeles Clippers mohou pokračovat. Soud v Los Angeles rozhodl, že manželka potrestaného majitele týmu Donalda Sterlinga měla právo vyjednat dohodu s bývalým šéfem Microsoftu Stevem Ballmerem, který za klub nabídl rekordní dvě miliardy dolarů. Soudce tak zamítl pokus Donalda Sterlinga obchod zablokovat.
 • 28.7.
  11:51
  Český basketbalový reprezentant Patrik Auda se vrací ze zámoří a bude hrát za nováčka polské ligy Polfarmex Kutno. Čtyřiadvacetiletý odchovanec Brna dosud působil v americké univerzitní soutěži NCAA, kde oblékal dres Seton Hallu. Nyní se rozhodl vrátit do Evropy, k čemuž mu pomohla i pozvánka do národního týmu.
 • 28.7.
  08:44
  Basketbalista LeBron James bude po návratu do Clevelandu znovu oblékat dres s číslem 23, v němž za klub hrával. Oznámil to prostřednictvím zprávy zveřejněné na síti Instagram. Zhruba před deseti dny přitom vyzval své fanoušky na sociálních sítích, aby mu pomohli vybrat číslo, v němž odehraje nadcházející sezonu NBA za Cavaliers.
 • 15.7.
  10:34
  Nejužitečnější hráč uplynulé sezony NBA Kevin Durant a další tři jeho spoluhráči z vítězného olympijského týmu Kevin Love, James Harden a Anthony Davis tvoří jádro širší nominace amerických basketbalistů na mistrovství světa. Mezi 19 hráči pozvanými do letního přípravného kempu je i další držitel ocenění MVP ze zámořské ligy Derrick Rose, který ale nehrál od listopadu kvůli operaci kolena.
 • 12.7.
  17:21
  Soupisku basketbalistek ZVVZ USK Praha doplní Srbka Sonja Petrovičová. Bývalá křídelnice Spartaku Moskva či Bourges v sestavě českých mistryň nahradí Jelenu Dubljevičovou, s kterou pražský celek neprodloužil smlouvu.

Související pořady

Načítám...

Ouha, data se nepodařilo načíst.