středa 28. června 2017 Lubomír

Liberecké volejbalisty srazil první set, Kladno finále vyrovnalo

Liberec - Až nečekaně snadnou výhru zaznamenali ve druhém finálovém zápase extraligy volejbalistů hráči hostujícího Kladna, které v Liberci vyhrálo hladce 3:0 na sety a odpovědělo na páteční vítězství Dukly. Za vyrovnaného stavu 1:1 budou mít obhájci stříbrných medailí výhodu domácího prostředí v příštích dvou zápasech, které se hrají v pátek a v sobotu. Volejbalisté Liberce přitom vstoupili do finále výhrou nad Kladnem 3:1.

Dukla Liberec - Kladno

O vývoji celého utkání rozhodl zejména první set, který se rozhodoval v nervy drásající koncovce. V ní měla Dukla čtyři setboly, ale ani jeden neproměnila. Hosté poté otočili skóre ve svůj prospěch a úvodní sadu vyhráli 30:28. Druhý set domácí vítězové základní části vůbec nezvládli a prohráli 11:25. Ani ve třetí sadě už se liberečtí volejbalisté nevzchopili a prohráli opět hladce 18:25.