středa 22. listopadu 2017 Cecílie

Futsalisté Jistebniku remizovali s Ostravou

aktualizováno 2. 12. 2008 21:11

Jistebnik - 11. kolo první futsalové ligy odstartovalo duelem Jistebniku s ostravskou VŠB. Mistři ligy z roku 2002 a 2006 si po minulém kole vyměnili s Ostravou předposlední příčku v tabulce a snažili se o posun ze sestupové pozice. Nakonec však pouze remizovali.

Futsalové utkání

Ve 13. minutě skóroval v přečíslení Ondřej Jelínek a ještě do poločasu zvýšil náskok domácích pěknou střelou Radoslav Koval. Do druhého poločasu vstoupil ale jakoby jiný tým. Chyboval v rozehrávce, příliš kombinoval a zakončoval mimo. Naproti tomu soupeř se jednoduchou hrou dostával snadno před bránu Jistebniku.

Hned po přestávce snížil Jurč a v 32. minutě využil rostoucí tlak ostravského celku Jiří Chalupský. O čtyři minuty později ale třetí brankou v sezoně zařídil Jistebniku opět vedení Marochnič. Na tento gól ale vzápětí odpověděl Galuška. Jistebnik tak remizoval s VŠB 3:3.