1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians

Ostravské volejbalistky prohrály ve Vyzývacím poháru s Krasnodarem

Ostravské volejbalistky prohrály v úvodním čtvrtfinále Vyzývacího poháru s Dynamem Krasnodar 1:3. Svěřenkyně trenéra Zdeňka Pommera přehrály soupeřky pouze v úvodním setu, pak už iniciativu převzal hostující celek. Odveta v Rusku je na programu 1. března.

Volejbalistky TJ Ostrava

Poslední tým ruské superligy předčil Ostravanky v obraně na síti, k výhře si Krasnodar výrazně pomohl 19 body po blocích. Hlavními oporami domácích volejbalistek byly Helena Kojdová s Terezou Diatkovou.

"Po prvním setu soupeřky otočily zápas agresivním útokem. Nedařilo se nám ubránit jejich vysoké hráčky, chyběl nám i větší tlak na servisu," uvedl trenér Ostravy Zdeněk Pommer.