Svět motorů

Futsalisté Chrudimi rozebrali Teplice a dál vedou beze ztráty

Kdo zastaví Chrudim? To je otázka, na kterou se v předehrávce sedmého kola první futsalové ligy marně hledali odpověď i hráči Teplic. Ti už mají na svém kontě třetí porážku, zatímco domácí celek zatím prochází soutěží beze suverénně.

Utkání futsalu
zdroj: ČTK autor: Vostárek Josef

Hosté z Teplic se snažili o zodpovědnou obranu a rychlé protiútoky. Měli gólové šance a herně zápas nevypadl z jejich pohledu vůbec špatně. Jenže dlouholetý vládce tuzemského futsalu předvedl svou třídu a jistotu v přípravě šancí a hlavně v koncovce.

A tak už v poločase bylo skóre jasné – 3:0 a to ještě brankář Kalina několikrát zastavil velké šance chrudimských hráčů, z nichž byl nejnebezpečnější Brazilec Max. Po přestávce se hráči Teplic marně snažili změnit vývoj zápasu. Nene neproměnil ani penaltu, zatímco Max na druhé straně v úvodu druhé půle rychle završil hattrick.

Pak už o vítězi, který nechal zahrát všechny hráče, které měl k dispozici, nebylo nejmenších pochyb.

Futsalisté Chrudimi porazili Teplice

Chrudim – Teplice 7:0

Branky: 9., 15. a 25. Max, 11. Slováček, 31. Felipe, 32. Rešetár, 38. Michal Mareš. Poločas: 3:0.