Paralympijský magazín

Lovosice napoprvé Karvinou porazily, ale jen o dva góly

Lovosice - Čtvrtfinálové série v nejvyšší házenkářské soutěži začaly. Nejvyrovnanější souboj se očekává v duelu čtvrtého s pátým týmem po základní části, což úvodní duel potvrdil. Lovosice v něm porazily Karvinou o pouhé dva góly 31:29.

Lovosice úspěšně zahájily sérii s Karvinou

Lovosice měly po disciplinárním trestu k dispozici znovu gólmana Artura Adamíka, který se vytáhl a za první půli pustil jen třináct branek. Lovosice tak v polovině zápasu vedly 17:13. Ve druhém poločase už to bylo z pohledu Lovosic horší - Karviná se dotáhla a šest minut před koncem srovnala skóre. Až Jiří Bouček chvíli před koncem utkání rozhodl.