středa 28. června 2017 Lubomír

Volejbalisté Českých Budějovic nedali v dohrávce Opavě šanci

Opava - Volejbalisté mistrovských Českých Budějovic zvítězili v dohrávce 4. kola extraligy na palubovce Opavy bez výraznějších problémů 3:0 na sety. Se třemi výhrami na kontě jsou Jihočeši třetí za stoprocentním duem Ostrava, Kladno.

Volejbal
Volejbal

V Opavě byli Jihočeši jasně lepší v útočné fázi, domácím nepomohlo v prvním setu ani pět úspěšných bloků. Do druhého dějství přišel na servis budějovický nahrávač Sládeček a hosté získali vedení 6:0. Opavané se však nevzdali a dokázali vyrovnat na 18:18. V koncovce však byli přesnější hosté.

Třetí set se již zcela hrál v režii Českých Budějovic. Opavští volejbalisté favoritovi roli usnadnili nekoncentrovanou hrou a častými chybami.