Golf Time

Slavia v derby jen remizovala, Tango otočilo šlágr s Chrudimí

Praha - Futsalisté Slavie nedokázali v druhém derby "S" v sezoně oplatit Spartě porážku z úvodu ročníku, a přestože v utkání pětkrát vedli, nakonec pouze remizovali 6:6. Za Spartu vyrovnal dvě minuty před koncem kapitán Dlouhý, který tak dovršil hattrick, druhý třígólový střelec večera David Filinger naopak v závěru ve své velké šanci selhal. Devátá Slavia i osmá Sparta tak mají na hraně postupové osmičky na kontě shodně 19 bodů.

Sestřih futsalového utkání Slavia - Sparta

V duelu třetího s druhým prohrávalo Tango doma s Chrudimí v poločase 0:2, ale po přestávce dokázalo vývoj otočit a zásluhou gólu Beleje a dvou branek Seidlera zvítězilo nad favoritem 3:2. Brňané porazili úřadujícího mistra a hegemona poslední dekády poprvé v klubové historii.