neděle 25. června 2017 Ivan

Basketbaloví junioři nestačili na Brazílii

Praha - Čeští basketbaloví junioři finišují přípravy na domácí světový šampionát. Mladí reprezentanti hovoří o zlepšující se formě, která na výhru v přípravném zápase s Brazílií sice nestačila, dává ale naději do blížícího se mistrovství, které startuje 27. června. Češi jej zahájí v O2 areně zápasem s Litvou.

Basketbalisté do 19 let prohráli s Brazílií

Čeští basketbalisté do devatenácti let přivítali tým Brazílie na Podvinném mlýně. Naši reprezentanti vstoupili do přípravného utkání lépe a během první čtvrtiny si vytvořili dvoubodový náskok. Pak ale začali hru ovládat Brazilci, kteří si vedení drželi až do závěrečné minuty utkání.

V posledních vteřinách mohl český tým vyrovnat. Přišla ale ztráta, která rozhodla o vítězství Brazílie 73:69. "Myslím si, že zápasy mají vzestupnou tendenci. Odrážíme se od svých chyb a každý další zápas je lepší. Snad to bude dobré i do budoucna," doufá rozehrávač Lukáš Feštr.