středa 26. července 2017 Anna

Finále futsalu ještě nezná své obsazení - Tango srovnalo s Benagem

Brno – Chrudimští futsalisté stále neznají svého soupeře do finálové série. Souboj mezi brněnským Tangem a Benagem Zruč nad Sázavou totiž za stavu 2:2 směřuje do rozhodujícího pátého klání. Tango v posledním zápase dokázalo vyhrát 5:3.

Sestřih futsalu Tango Brno - Benago Zruč nad Sázavou

Benago sice vedlo již od páté minuty, jenže Brněnští během další pětiminutovky dokázali otočit vývoj zápasu. Hosté se sice nevzdali – vyrovnal za ně Váňa -, jenže tři minuty nato se Belej postavil k desetimetrovému kopu a přesnou ranou zkompletoval svůj hattrick. Jeho přesná trefa navíc byla vítěznou brankou zápasu. Páté, rozhodující utkání se tak odehraje v neděli na hřišti Benaga, kterému navíc budou chybět tři nejproduktivnější hráči – kvůli kartám.

"Teď jsme na řadě my, jedeme tam odehrát náš zápas a porvat se o to, abychom postoupili," řekl po zápase hrdina brněnského týmu Michal Belej.