58. Rally Šumava Klatovy

Futsalisté prohráli v přípravě s Itálií 2:4

Chrudim - Čeští futsalisté prohráli v prvním ze dvou přípravných zápasů s Itálií 2:4 v Chrudimi. Odvetu s bronzovými medailisty z nedávného světového šampionátu sehrají ve středu v Kladně. Záznam zápasu sledujte na kanálu ČT sport ve středu od 19:45.

Sestřih futsalové přípravy Česko - Itálie

Všechny góly padly už v prvním poločase. Na italské vedení 2:0 zareagoval snížením ve 14. minutě Cupák. Favorizovaní hosté pak přidali další dvě branky díky Romanovi. Svěřencům kouče Tomáše Neumanna se povedlo zkorigovat za přispění Michala Mareše, který se s bratrem Romanem vrátil do národního týmu. Po faulu na Michala Mareše zahrál zkušený reprezentant přímý kop a Oliva skóroval.

Čeští futsalisté potvrdili nepříznivou bilanci v zápasech s Itálií, kterou ve 24 utkáních porazili jen dvakrát. Pro reprezentaci je dvojzápas přípravou na kvalifikaci mistrovství Evropy.

ČR - Itálie 2:4 (2:4)

Branky: 14. Cupák, 17. Oliva - 15. a 15. Romano, 5. Silva, 8. Lima.

Sestava ČR: Gerčák - Belej, Frič, Koudelka, Holý, Seidler, Sláma, Oliva, Rešetár, Cupák, R. Mareš, M. Mareš. Trenér: Neumann.