pátek 28. července 2017 Viktor

Hranice v házenkářském dramatu porazily Brno

aktualizováno 25. 11. 2012 16:02

Brno - Házenkáři Hranic v nečekaném dramatu porazili KP Brno nejtěsnějším rozdílem. V 11. kole nejvyšší házenkářské soutěže sice hostující tým vedl na palubovce Brna v poločase o sedm gólů, ale v druhém dějství se brněnští hráči na svého soupeře dotáhli a srovnali skóre i díky osmi úspěšným zásahům spojky Hubáčka. Ten poslední střelou utkání už ale vyrovnat nedokázal. Favorit nakonec zvítězil o jedinou branku 26:25.

Házenkáři Lovosic zůstali v čele extraligového pořadí, třebaže prohráli v Plzni 24:28. Jejich soupeř je o skóre druhý, stejný počet bodů mají ve vyrovnaném popředí tabulky i třetí Hranice. Lídra a osmé obhájce titulu ze Zubří dělí v polovině základní části pouhé čtyři body.

Na plzeňském vítězství nad vedoucím celkem extraligy měl vedle výborně chytajícího brankáře Motlíka velký podíl i střelec Bečvář, který proměnil všechny čtyři sedmimetrové hody a celkem si připsal sedm gólů. V poločase vedli Západočeši 17:9, nakonec ale neudrželi šestibrankový rozdíl, který by je posunul do čela tabulky. Utkání nejslabších celků soutěže mezi Přerovem a Frýdkem-Místkem skončilo nerozhodně 27:27.

Zdroj: ČT sport