pondělí 20. listopadu 2017 Nikola

Miami prohrálo i přes nejlepší Wadeův výkon

New York - Ani nejlepší výkon Dwyana Wadea v kariéře nestačil basketbalistům Miami k výhře nad Orlandem. Hvězda zámořské NBA sice nasbírala 48 bodů, jeho celek ale před vlastními fanoušky prohrál 114:121 po prodloužení.

Basketbal - NBA

Domácí v poslední čtvrtině mohutně dotahovali vedení Orlanda. Wade získal dvacet bodů a necelé dvě vteřiny před koncem si prodloužení vynutil trojkou Daequan Cook. V nastaveném čase ale o výhře Magic rozhodl pěti body Hedo Turkoglu.

Teprve druhou prohru na vlastní palubovce v sezoně utrpěli loňští šampioni ze San Antonia. V pátek prohráli s Torontem 73:83 a pomohli tak Raptors ukončit třízápasovou sérii bez vítězství.

V Chicagu si na lavičce domácích Bulls odbyl úspěšnou premiéru dočasný kouč Jim Boylan, který nahradil na Štědrý den odvolaného Scotta Skilese. Jeho tým porazil 103:99 Milwaukee.

Výsledky:

Charlotte - New Orleans 85:99, New Jersey - Washington 109:106, Miami - Orlando 114:121 po prodl., Detroit - Indiana 114:101, Memphis - Houston 83:103, Golden State - Denver 120:124, San Antonio - Toronto 73:83, Phoenix - LA Clippers 94:88, Sacramento - Philadelphia 80:92, Portland - Minnesota 109:98, LA Lakers - Utah 123:109, Chicago - Milwaukee 103:99.