středa 29. března 2017 Taťána

Čeští házenkáři přesvědčivě porazili Rakousko

Frýdek-Místek - Čeští házenkáři porazili v první přípravě na play off o postup na mistrovství světa Rakousko přesvědčivě o čtrnáct gólů 36:22. Tým kouče Pavla Pauzy dnes opanoval palubovku haly ve Frýdku-Místku v druhé půli, když skóre navýšil zejména po brankách z rychlých protiútoků. Odveta se hraje v Bystřici pod Hostýnem ve středu od 18:00.

Utkání házenkářské reprezentace

Rakušané vzdorovali českým reprezentantům jen do přestávky, když jejich hru režíroval legionář Szilagyi z bundesligového Kielu. Ještě těsně před poločasem vedli domácí jen 13:12, ale po obrátce už nebylo co řešit. Rakušané začali pod tlakem vršit technické chyby, které protivník do otevřené obrany trestal z trháků.

Česko - Rakousko 36:22 (15:12)

Nejvíce branek ČR: Jícha a Filip po 5.