VK Lvi Praha - VK Trox Příbram

Házenkáři Dukly po úvodním trápení zdolali Kopřivnici o 13 gólů

Praha - Devítibrankovou šňůrou ve druhém poločase rozhodli házenkáři Zubří o svém vítězství v Hranicích 30:26, po němž dál vedou extraligu o dva body před Duklou. Deseti góly se podílel na výhře lídra soutěže Stržínek.

Radost házenkářů Dukly
zdroj: ČT4

Dukla zdolala Kopřivnici 33:20, ale zpočátku se trápila a prohrávala 1:4. Do 20. minuty měli navrch překvapivě hosté, ale pak se obhájci titulu zlepšili a poločas už vyhráli o dvě branky. Kopřivnice po pauze ještě chvíli bojovala, pak už ale dominovali Pražané. Závěrečnou čtvrthodinu vyhráli jednoznačně 15:4.

Ještě o gól víc než Dukla nastřílely Lovosice v duelu s předposledním Brnem, které deklasovaly 34:16. Jedenácti brankami se na jasné výhře favorita podílel Motl. Souboj o třetí místo vyhrála Karviná, která porazila Jičín 35:29. Téměř polovinu branek domácího týmu obstarali Chudoba a Petrovský.