čtvrtek 22. června 2017 Pavla

Benago díky pěti gólům Filingera porazilo Teplice

aktualizováno 22. 10. 2011 17:46

Zruč nad Sázavou - Futsalisté Benaga Zruč nad Sázavou porazili ve 4. kole futsalové ligy Balticfloru Teplice 8:6. Největší podíl na vítězství domácího Benaga měl David Filinger, který se trefil do sítě Teplic celkem pětkrát a ještě navíc neproměnil desetimetrový kop.

Futsal
Futsal

Benago přitom po dvou bleskových akcích Guilherma prohrávalo v 9. minutě 0:2, domácí ale ještě do poločasu výsledek otočili a hned po změně stran třemi brankami během čtyř minut rozhodli o svém vítězství. Ve druhém poločase se navíc naplno rozehrál Filinger a k brance z trestného kopu ze závěru první půle přidal další čtyři zásahy a zvýšil tak až na 8:3. Teplice už jen v závěru stáhly hattrickem Tolstova na dvoubrankový rozdíl.