sobota 16. prosince 2017 Albína

Říhův tým začal boj o finále KHL jasnou výhrou

Jaroslavl (Rusko) - Hokejisté Atlantu Mytišci deklasovali v prvním semifinále KHL Jaroslavl na jejím ledě 6:1. Souboj českých trenérů tak výrazně lépe odstartoval Miloš Říha, jehož tým zvítězil hladce i díky gólu Jana Marka, který po asistencích Zbyňka Irgla a Jana Bulise zvýšil na konci druhé třetiny na 4:1. Jediný gól Lokomotivu, který vede Vladimír Vůjtek, dal Josef Vašíček.

Kontinentální hokejová liga

Druhý nejproduktivnější hráč bojů o Gagarinův pohár po čtvrtfinálové části snížil v 28. minutě na 1:3. Na jeho sedmý gól v play-off však nikdo ze spoluhráčů nenavázal.

Rozjetí hosté, kteří vyhráli čtvrtý zápas za sebou, měli v utkání převahu. Atlant přestřílel svého soupeře v poměru 32:18. Dva góly vítězů dal Ivan Něprjajev.

Druhé finálové utkání Západní konference se hraje v pátek opět v Jaroslavli.