sobota 25. listopadu 2017 Kateřina

Chomutov srovnal stav baráže na 1:1, Mladou Boleslav porazil 1:2

aktualizováno 11. 4. 2010 20:45

Mladá Boleslav - Hokejisté Mladé Boleslavi vstoupili v sobotu lépe do baráže o účast v extralize a dnes hráli proti Chomutovu druhý zápas na domácím ledě. Pod sobotní vítězství letošního extraligisty 5:3 se nejvýrazněji podepsal slovenský útočník Peter Fabuš. Diváci mohli děkovat i brankáři Marku Schwarzovi, který ve 49. minutě v oslabení tří proti pěti skvěle zasáhl lapačkou proti Milanu Kraftovi a zabránil vyrovnání na 4:4. První třetina dnešního zápasu góly nepřinesla, díky trefě Boháče z druhé třetiny vedla Boleslav 1:0. Na 1:1 pak ve třetí třetině srovnal Procházka. Minutu před koncem strhnul vedení na stranu Chomutova Duda. Více informací přináší server hokejzive.cz.