Paralympijský magazín

Zlín přehrál Pardubice 4:2, na vedoucí Plzeň ztrácí sedm bodů

Praha - Ve šlágru 40. kola hokejové extraligy porazil Zlín 4:2 Pardubice, čímž je v tabulce bodově dostihl. V 15. minutě skóroval Somík. Zlín otočil vývoj zápasu díky trefám Hamrlíka a Lešky ve druhé třetině a vítězství si už pohlídal. Třinec vyhrál nad Slavií 3:2. Výhru domácích zařídil dvěma góly Květoň. Třinec se radoval z vítězství počtvrté za sebou. Lídr z Plzně vyhrál čtrnáctý z posledních patnácti zápasů, tentokráte porazil 4:1 Brno, které prohrálo podruhé z deseti duelů. Vítězství Sparty nad Vítkovicemi 2:1 zařídil Ručinský v přesilové hře. Hokejisté Litvínova prohráli na samostatné nájezdy s Českými Budějovicemi 3:4. Jihočeši ztratili vedení 3:0, ale poprvé v sezoně uspěli v rozstřelu. V posledním zápase ligového kola prohrál Liberec 2:5 s Mladou Boleslaví. Hostující Sup dal dvě branky a s 250 góly se stal členem Klubu hokejových střelců. Informace najdete také na serveru hokejživě.cz.