Plzeň se výhrou 4:3 ve Vítkovicích dotáhla na první místo

Praha - Hokejisté Plzně vyhráli ve Vítkovicích 4:3 a bodově dostihli svého soupeře na čele extraligové tabulky. Západočeši v úvodních dvou třetinách domácí celek herně i střelecky převálcovali a získali v nich rozhodující náskok. Vítkovice v závěru snížily, ale víc už se neprosadily a po čtyřech vítězstvích prohrály. Mladá Boleslav po dvou porážkách zabrala a ve 29. kole extraligy porazila doma Třinec 4:3. Hokejisté Pardubic prohráli s Karlovými Vary 3:5, Liberec naopak porazil Zlín těsně 3:2. Bílí Tygři tak ani ve třetím vzájemném souboji v této sezoně neztratili s Berany bod. Přesnější koncovka zajistila Spartě vítězství 5:3 v Brně nad posledním týmem tabulky Kometou. Hokejisté Českých Budějovic porazili Kladno 2:1 v prodloužení. Neprůstřelnost domácího brankáře Romana Turka ukončil po 232 minutách David Stieler. Další informace nabízí server hokejživě.cz.