TCL V Repre

Kometa přehrála Karlovy Vary 3:2 v prodloužení

Brno - Brněnská Kometa porazila Karlovy Vary 3:2 v prodloužení a navázala tak na vzájemné utkání, které skončilo na půdě Západočechů stejným výsledkem. Tři branky vstřelené ve třetí třetině pomohly hokejistům Mladé Boleslavi k výhře na ledě Slavie 5:3. Pražané tak ukončili sérii šesti výher za sebou. Hokejisté Pardubic v Třinci rozdrtili domácí celek 6:0 a jsou už jen o skóre druzí za Vítkovicemi. Kladno ukončilo nelichotivou sérii šesti porážek vysokým vítězstvím nad Litvínovem 6:2. Středočeši tak vstřelili stejně branek jako během celé série proher. Až ve čtvrté minutě prodloužení se podařilo vstřelit gól českobudějovickému Melicharovi, který tak zajistil Jihočechům nejtěsnější výhru nad Libercem. Informace najdete také na serveru hokejživě.cz.

Reportáž z utkání Slavia – Mladá Boleslav sledujte zde.

Reportáž z utkání České Budějovice – Liberec sledujte zde.