úterý 23. května 2017 Vladimír

Vítkovice po výhře ve Varech vedou extraligu

aktualizováno 20. 11. 2009 20:50

Praha - Hokejisté Vítkovic zvítězili v utkání 25. kola extraligy na ledě Karlových Varů 5:1 a dostali se do čela tabulky o bod před Zlín, který dnes na domácím ledě podlehl pražské Slavii 1:3. Kapitán Ostravanů Jiří Burger vstřelil 250. gól v nejvyšší soutěži a reprezentaci a vstoupil do Klubu hokejových střelců deníku Sport. Hokejisté Třince porazili předposlední Kladno 3:1, o plném bodovém zisku však rozhodli až v závěrečných minutách. V dalším zápase dokázali Pardubičtí zvítězit v Mladé Boleslavi 2:4, když o plném zisku v podstatě rozhodli už v 1. třetine, kdy vsítili 3 branky. Litvínov prohrál v Plzni výrazným rozdílem 2:6. Více informací o dosavadním průběhu extraligy získáte na serveru hokejzive.cz.