pondělí 24. dubna 2017 Jiří

Liberec udolal Brno 2:1 a posunul se na sedmé místo

Liberec - Hokejisté Liberce porazili v předehrávce 25. kola extraligy Kometu Brno těsně 2:1. Od začátku 12. minuty zůstával stav dlouho nerozhodný 1:1, nakonec zajistil domácím tři body v 56. minutě Václav Nedorost. Bílí Tygři se posunuli již na průběžnou sedmou příčku tabulky, Brno zůstává nadále poslední. Další informace najdete na serveru hokejživě.cz.

Liberecká radost

Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno 2:1

Branky a nahrávky: 9. Podkonický, 56. Nedorost (Bartovič, Kašpařík) - 12. Erat (Koma, Dopita). Rozhodčí: Hodek, Šindler - Pešek, Jelínek. Vyloučení: 3:4, navíc Novák 10 min., Ovčačík (oba Brno) 5 min. a do konce utkání. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 5257.