Studio Time Out

Hokejisté Zlína se po vítězství nad Kladnem dotáhli do čela tabulky

Praha - Hokejisté Zlína zvítězili v utkání 22. kola extraligy na ledě předposledního Kladna 2:1 a posunuli se na druhé místo jen o skóre za vedoucí Vítkovice. Ty prohrály na ledě pražské Slavie 5:4 po samostatných nájezdech, Pražané tak ukončili sérii předešlých tří domácích proher. Duel rozhodl Vladimír Růžička mladší, který ve třetí třetině vyrovnal na 4:4 a proměnil i rozhodující nájezd. Hokejistům Brna pomohly k domácímu vítězství nad Pardubicemi dvě využité přesilovky, za předposledním Kladnem ale Kometa stále zaostává o devět bodů. Podrobnosti ze všech utkání 22. kola hokejové extraligy najdete na stránkách hokejživě.cz.

Málo výdaný kolaps předvedli domácím fanouškům chemici z Litvínova. Ještě v 52. minutě vedli nad Karlovými Vary 5:2, nakonec ale prohráli 5:6. Obrat úřadujícího mistra, který nastoupil po sobotním odvolání kouče Josefa Palečka pod dočasně složenou trenérskou trojicí Mikuláš Antonik, Jaromír Kverka a Pavel Kněžický, dovršil v čase 58:13 při přesilovce Jan Košťál.

Podrobnosti k utkání Slavia - Vítkovice najdete zde.

Podrobnosti k utkání Č. Budějovice - Ml. Boleslav najdete zde.