středa 20. září 2017 Oleg

Hejduk přispěl gólem a asistencí k výhře Colorada

Denver - Hokejisté Colorada zvítězili v pátečním utkání NHL nad Carolinou 5:4 a připsali si sedmou výhru z úvodních deseti zápasů sezony. Jedním gólem a asistencí se na triumfu Avalanche podílel i český útočník Milan Hejduk. První hvězdou večera se stal Paul Stastny, který skóroval dvakrát a na jeden gól přihrál. Zápas byl plný útočných akcí, coloradský brankář Craig Anderson pokryl 32 střel, zatímco jeho kolega Cam Ward z týmu Hurricanes musel chytit o jednu střelu méně.

Milan Hejduk

Na skvělé výkony navázali už sedmým vítězstvím v řadě hokejisté Pittsburghu, kteří udolali Floridu 3:2 po samostatných nájezdech. Panteři i díky 41 zákrokům brankáře Tomáše Vokouna hájili až do 43. minuty vedení 2:0. Pak však začal úřadovat kapitán obhájců Stanley Cupu Sidney Crosby, jenž dvěma trefami z třetí třetiny vyrovnal a jediným gólem rozhodl i penaltový rozstřel.