úterý 30. května 2017 Ferdinand

Třinec vede extraligu, hokejisté Pardubic ukončili vítěznou sérii Plzně

aktualizováno 23. 10. 2009 22:25

Praha - Hokejisté Třince potvrdili, že jsou nejlepším celkem na kluzištích soupeřů a vyhráli ve Zlíně 6:4. Oceláři se po divoké přestřelce, kterou ovládli ve třetí třetině, vyhoupli do čela extraligové tabulky. Vítkovice totiž nedokázaly navázat na výhru v Kladně a potřetí za sebou doma prohrály, tentokrát na nájezdy s Litvínovem 3:4. Hráči Pardubic přerušili sérii šesti vítězných utkání Plzně. Na domácím ledě vyhráli Východočeši 3:2. Osm vteřin před koncem rozhodl Radovan Somík. Až střelecky vydařená závěrečná třetina zajistila poslední Kometě Brno vítězství nad hokejisty Českých Budějovic 3:1. Peter Fabuš zajistil Mladé Boleslavi premiérové extraligové vítězství nad pražskou Spartou. Šestý souboj obou celků v nejvyšší soutěži vyhráli Středočeši 2:1 po samostatných nájezdech. Hokejisté Liberce podruhé v sezoně porazili mistrovské Karlovy Vary a opět na jeho ledě, tentokrát 4:3. Informace najdete také na serveru hokejživě.cz.