úterý 26. září 2017 Andrea

Vítkovice přehrály Kladno 3:2 a udržely vedení v extralize

aktualizováno 20. 10. 2009 21:56

Praha - Vyrovnaný boj o vedení v hokejové O2 extralize pokračoval v úterý 18. kolem. Přestože domácí Kladno vedlo už o dvě branky, ve třetí třetině se podařilo hráčům Vítkovic dokončit obrat na konečný výsledek 3:2. Až gólem Rostislava Martynka z předposlední minuty dosáhli hokejisté Třince proti poslednímu Brnu na očekávanou výhru a udolali svého soupeře 4:3. Čtyři využité přesilové hry pomohly hokejistům Litvínova k výhře nad Pardubicemi 6:4. Hokejisté Plzně porazili Mladou Boleslav 3:1. Slavia znovu nedala doma gól a prohrála s Českými Budějovicemi 0:2. Obhájci titulu z Karlových Varů si připsali od začátku nové sezony v devátém utkání před vlastními diváky již šestou porážku. Tentokráte podlehli 3:4 na samostatné nájezdy hráčům Zlína. V posledním zápase porazil Liberec pražskou Spartu vysoko 5:0. Informace najdete také na serveru hokejživě.cz.