čtvrtek 29. června 2017 Petr a Pavel

Vašíček gólem v prodloužení zařídil výhru Jaroslavle

Moskva - Útočník Josef Vašíček zařídil gólem patnáct sekund před koncem prodloužení výhru Jaroslavle nad Čerepovcem 2:1 v utkání KHL. Český reprezentant si osmým gólem v sezoně pojistil pozici v čele klubového kanadského bodování. V dalším duelu se jednou asistencí podílel obránce Miroslav Blaťák na výhře Ufy 4:1 proti Nižnému Novgorodu. Domácí tým nyní ztrácí na vedoucí celek soutěže Magnitogorsk čtyři body.

Lokomotiv Jaroslavl

Ústřední postavou svého týmu byl také Petr Čajánek, jenž dvěma trefami zajistil vedení Petrohradu na ledě Balašichy, na konečných 4:0 upravili v závěrečné třetině Maxim Sušinskij a jeho jmenovec Rybin. Také Čajánek má na kontě v této sezoně již osm zásahů.