sobota 22. července 2017 Magdaléna

Vítkovice nestačily mistrovi a poprvé v sezoně prohrály doma

Ostrava - Domácí tvrz hokejistů Vítkovic poprvé v sezoně symbolicky dobyl mistr z Karlových Varů, který v dohrávce 12. kola extraligy v Ostravě zvítězil 4:3. Energie potvrdila vzestup formy a bodovala popáté v řadě. Vítězný gól zaznamenal v závěru druhé třetiny Kumstát. Nejnovější vítkovická posila Marek Malík ještě nenastoupila, domácí se navzdory porážce udrželi v čele nejvyšší soutěže. Vítkovice si pro Malíka nechávaly v zápisu volné místo do posledních minut před utkáním, ale povolení ze zámoří nedorazilo včas a urostlý bek nenastoupil. Stejně tak i nedoléčený útočník Vrána. Další informace přináší server hokejživě.cz.