Sokolský zpravodaj

Havlát zařídil výhru Minnesoty třemi přihrávkami

St. Paul - Český hokejový útočník Martin Havlát řídil velkolepý obrat Minnesoty v úterním zápase NHL proti Anaheimu. Divočáci prohrávali po dvou třetinách už 0:3, díky třem přihrávkám Havláta a gólu Petra Sýkory však dokázali v třetí třetině skóre vyrovnat a v nastaveném času rozhodl o vítězství Minnesoty 4:3 Andrew Brunette. Svůj první gól v letošní sezoně vstřelil útočník Tomáš Plekanec, porážce Montrealu na ledě Calgary 3:4 ale nezabránil. Hvězdou derby kanadských týmů se stal americký útočník Eric Nystrom, který zaznamenal hattrick.

Stále bez vítězství zůstávají i po třech zápasech hokejisté Toronta, kteří podlehli na domácím ledě Ottawě 1:2. Na jedinou branku Maple Leafs přihrál český obránce Tomáš Kaberle.