Buly - debata expertů

Hokejisté Komety deklasovali Liberec a poprvé v extralize vyhráli

Praha - Nadšený výkon podložený jistým brankářem Trvajem zajistil hokejistům Komety Brno ve dvanáctém kole toužebné první extraligové vítězství nad Libercem 7:2. Severočeši si připsali pátou porážku za sebou. Zlín nevyužil šanci na posun do čela tabulky a prohrál na ledě Slavie 1:4. Pražané rozhodli už v první třetině, kterou vyhráli 3:0. Hokejisté Třince vyhráli na ledě Kladna 2:1 a připsali si již pátou výhru za sebou. Oceláři díky tomu postoupili již na druhé místo v tabulce, na vedoucí Vítkovice, které mají odehraný o zápas méně, ztrácí jeden bod.

Hokejisté Litvínova vyhráli na ledě Plzně 5:4. Po divoké úvodní šestiminutovce vedli hosté už 3:1, přesto domácí dokázali do druhé přestávky vyrovnat na 4:4. O osudu útočně laděného zápasu rozhodl svým druhým gólem v utkání ve třetí třetině František Lukeš. Pardubice porazily Mladou Boleslav 4:2 a počtvrté za sebou získaly tři body. České Budějovice doma prohrály se Spartou po samostatných nájezdech 2:3. Více hokejových informací naleznete na serveru hokejživě.cz.

Reportáž ze zápasu Brno – Liberec sledujte zde.

Reportáž ze zápasu Slavia Praha – Zlín sledujte zde.