neděle 30. dubna 2017 Blahoslav

Slavia obrátila vývoj duelu s Kometou, Vítkovice poprvé prohrály

aktualizováno 25. 9. 2009 22:22

Praha - Kometě Brno nestačil ani raketový start, po kterém vedla záhy 3:0. Slávisté nakonec závěrečným náporem obrátili nepříznivý vývoj a zápas vyhráli 6:4. Dva slepené góly v závěru druhé části nasměrovaly hokejisty Třince k vítězství 6:3 nad Libercem. Kladno deklasovalo Pardubice 6:0 a přeskočilo svého dnešního soupeře v tabulce. Hokejisté Litvínova sice přerušili pětizápasovou sérii bez bodového zisku, ale prohráli s Mladou Boleslaví 1:2 v prodloužení. Bezprostředně poté rezignoval kouč Severočechů Jaroslav Hübl. Hokejisté Sparty Praha zdolali Karlovy Vary 4:3 v prodloužení. Úřadující mistr se tak dál trápí a na svém kontě má jen dvě výhry. Hráči Českých Budějovic připravili výsledkem 4:3 vedoucím Vítkovicím první porážku v této sezoně. V posledním duelu kola Zlín získal dva body na ledě Plzně po výhře 4:3 po samostatných nájezdech. Informace najdete také na serveru hokejživě.cz.