pátek 28. července 2017 Viktor

Vokoun čelil padesáti střelám a pomohl Floridě k zisku bodu

New York - V úterním zápase NHL zastavil český brankář Tomáš Vokoun 37 z 50ti střel Pittsburghu a svým výkonem přispěl Floridě k zisku alespoň jednoho bodu za prohru 3:4 po samostatných nájezdech. Hokejistům Panthers se povedla druhá třetina, v níž i díky brance Kamila Krepse otočili stav utkání na 3:1, ale hráči Penguins v závěrečné části srovnali a v penaltovém rozstřelu překonali Vokouna dvakrát ze tří nájezdů.

Brankář Floridy Tomáš Vokoun

Osmnáctým gólem sezony dostal český útočník Milan Michálek San Jose v 51. minutě na ledě Minnesoty do dvoubrankového vedení, přesto si Sharks vybojovali oba body za vítězství 5:4 až v prodloužení. San Jose výhrou prolomilo sérii čtyř proher a nadále je v čele soutěže se stejným bodovým ziskem jako Detroit.