středa 28. června 2017 Lubomír

Prospal zařídil vítězství Tampy, Kubina si připsal tři asistence

New York - Český útočník Václav Prospal z Tampy Bay v nedělním utkání NHL proti Bostonu zařídil vítězství svého týmu 4:3, když 93 sekund před koncem třetí třetiny vstřelil v přesilové hře rozhodující čtvrtý gól. Bruins, kteří vládnou tabulce Východní konference, si tak připsali již šestou porážku z posledních sedmi zápasů.

Václav Prospal

Povedený večer prožil v neděli obránce Pavel Kubina, který dovedl Toronto k vítězství 3:2 v prodloužení na ledě New Yorku Rangers. Kubina přihrál na všechny tři góly Maple Leafs a byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Vítězný gól vstřelil po třech minutách nastavení v přesilové hře Niklas Hagman.