pátek 26. května 2017 Filip

Budějovice a Plzeň nadělily soupeřům po šesti gólech

Praha - Ve 47. kole hokejové extraligy rozstřílely České Budějovice Třinec 6:1 a počtvrté za sebou vyhrály venku. Slavie Praha vyhrála na ledě
plzeňského Lasselsbergeru 6:2. O osudu utkání bylo rozhodnuto po
úvodní dvacetiminutovce, čtyři branky během první třetiny vstřelil nejproduktivnější hráč soutěže Jaroslav Bednář. Mladoboleslavský brankář Marek Schwarz byl zase hrdinou duelu týmů ze dna tabulky ve Znojmě, když pochytal všech 44 střel soupeře a byl strůjcem vítězství 1:0. Hokejisté Kladna porazili Zlín 3:2 v prodloužení, a stále se tak drží reálně ve hře o postup do předkola play off. Stejným výsledkem porazily v prodloužení Pardubice Spartu. Zvládnuté nájezdy pomohly Vítkovicím k výhře v Litvínově 4:3, Bílí Tygři porazili Karlovy Vary po samostatných nájezdech 3:2. Více informací, reportáže a fotogalerie z jednotlivých zápasů nabízí server hokejzive.cz.