neděle 24. září 2017 Jaromír

Marek s Kudrnou nasměrovali Magnitogorsk k výhře nad Petrohradem

Moskva - Hokejový útočník Jan Marek z Magnitogorsku rozšířil svoji bilanci v KHL o gól a asistenci a bodoval už v devátém utkání za sebou. Nejproduktivnější hráč soutěže patřil spolu s Jaroslavem Kudrnou ke strůjcům dnešního vítězství nad divizním rivalem z Petrohradu 3:1.

Hokejista Jan Marek

Zásluhou obou českých hokejistů se domácí lídr Tarasovovy divize dostal do vedení 2:0. Skóre otevřel v první třetině Kudrna po Markově asistenci, ve druhé části si role vyměnili.

Suverén základní části soutěže Ufa musel otáčet domácí zápas s Čerepovcem, ale nakonec zvítězil 4:3. K obratu zaveleli čeští hokejisté Michal Mikeska s Leošem Čermákem, který svému krajanovi připravil v závěru druhé třetiny gól na 1:2. Zápas v závěru směřoval do prodloužení, ale 14 sekund před koncem rozhodl Alexandr Pěrežogin.