neděle 26. března 2017 Emanuel

Hanzal potvrdil střeleckou formu, dvěma góly zařídil výhru Kojotů

New York - Český útočník Martin Hanzal ve středečním utkání hokejové NHL potvrdil aktuální střeleckou formu. Týden poté, co nasázel hattrick do sítě Toronta, se kanonýr Phoenixu dvěma góly zasloužil o výhru Kojotů 5:3 na ledě Dallasu a připsal si tak šestou branku z posledních pěti utkání.

Hokejista Phoenixu Martin Hanzal

Hanzal, jehož tým se rehabilitoval po sobotním výprasku 1:7 od Chicaga, nejprve v 8. minutě vyrovnal na 1:1. V úvodu třetí třetiny pak vstřelil vítězný gól na 4:3, když se k němu šťastné odrazil puk před prázdnou branku poté, co jej brankář Dallasu rozehrál v rohu kluziště.

Střelecky se ve středu prosadil také Patrik Eliáš, v duelu s Pittsburghem svým jedenáctým gólem v sezoně pečetil vítězství Devils 4:1 trefou do prázdné brány při power-play Penguins.

Výsledky středečních zápasů NHL:

Buffalo - Tampa Bay 4:2, New Jersey - Pittsburgh 4:1, Washington - Boston 3:1, Atlanta - NY Rangers 2:3 v prodl., Anaheim - St. Louis 4:2, Chicago - Ottawa 2:0, Dallas - Phoenix 3:5, Detroit - Calgary 4:3 v prodl.