sobota 24. června 2017 Jan

Prusek v KHL podruhé za sebou vychytal čisté konto

Moskva - Brankář Martin Prusek udržel v Kontinentální hokejové lize podruhé za sebou čisté konto a přispěl k vítězství Dinama Riga 1:0 na ledě Togliatti. Zápas rozhodl v 48. minutě gólem v přesilové hře slovenský útočník Marcel Hossa. Prusek v letošní sezoně KHL, v níž chytal také za Spartak Moskva, odehrál už pět zápasů bez inkasované branky.

Martin Prusek

Útočník Pavel Brendl si dvěma asistencemi upevnil pozici nejproduktivnějšího hráče Torpeda Nižnij Novgorod, které i jeho zásluhou zvítězil v Novosibirsku 5:4 v prodloužení. Český hokejista nahrál v 62. minutě v početní výhodě na rozhodující gól slovenskému obránci Peteru Podhradskému.

Výsledky:

Novosibirsk - Nižnij Novgorod 4:5 v prodl. (za hosty Brendl 0+2), Togliatti - Dinamo Riga 0:1.