sobota 22. července 2017 Magdaléna

Klepiš dal za Omsk dva góly a rozhodl i nájezdy

Moskva - Útočník Jakub Klepiš byl hlavní postavou Omsku, který dnes v Kontinentální hokejové lize porazil Voskresenk 3:2 po samostatných nájezdech. Nejproduktivnější hráč Omsku Jaromír Jágr se zapsal do statistiky jen dvěma vyloučeními.

logo Avangard Omsk

Český reprezentant zařídil v první třetině svými trefami dvougólové vedení Avangardu, a když se soupeři povedlo vyrovnat, rozhodl závěrečný rozstřel. V něm předtím neuspěl Pavel Rosa, který poslal svůj pokus mimo branku.

V dresu Novokuzněcku se střelecky prosadil Miloslav Hořava, jenž ve 13. minutě zvýšil na 2:0 v utkání na ledě Spartaku Moskva, který zápas otočil a zvítězil 4:2. Vítěznou branku dal Slovák Štefan Ružička, dvakrát skóroval jeho krajan Branko Radivojevič.