úterý 21. listopadu 2017 Albert

Hokejisté Vítkovic si ve 23. kole upevnili vedení v extralize, nebodovala Slavia ani Litvínov

Praha – Hokejisté Vítkovic zvýšili díky dnešnímu vítězství 4:3 po samostatných nájezdech v Pardubicích vedení v tabulce extraligy na dva body. Druhý Litvínov v 23. kole po porážce 3:5 ve Znojmě nebodoval.

Hokejisté Mladé Boleslavi

Cestu Znojma k vítězství nasměrovala Dopitova první útočná řada, která vstřelila čtyři branky. Litvínov vyšel bodově naprázdno poprvé po šesti zápasech.

Hokejisté pražské Sparty dokázali ve 23. kole extraligy porazit Mladou Boleslav těsně 2:1. Zopakovali tak vítězství se stejným skóre z ledu Středočechů z konce září, kdy stejně jako dnes první inkasovali, ale zápas poté dvěma góly otočili. Vítězný gól vstřelil útočník Michal Broš ve 46. minutě.

Hokejisté pražské Slavie nevyužili při ztrátách Vítkovic a Litvínova šanci na návrat do čela extraligy, když dnes prohráli v Liberci 2:4. Úřadující mistr sice vedl na severu Čech po dvou třetinách 2:1, ale nakonec vyšel stejně jako v pátek v Litvínově naprázdno. Liberec zabral po dvou zápasech bez bodů, které hrál venku.

Hokejisté posledních Českých Budějovic zvítězili v dnešním utkání 23. kola nad Zlínem 3:0 a snížili svou ztrátu na třináctou Mladou Boleslav na jediný bod. Mountfield vyhrál potřetí za sebou doma a druhým čistým kontem v sezoně k tomu přispěl brankář Roman Turek. Zlín potvrdil, že je nejhorším týmem na ledě soupeřů v této sezoně.