neděle 25. června 2017 Ivan

Omsk oplatil Rize porážku, Jágr vstřelil vítězný gól

Moskva - Hokejisté Omsku oplatili Dinamu Riga v Kontinentální lize středeční těsnou porážku a dnes tým z lotyšské metropole porazili 3:0. Gólem a nahrávkou se na vítězství Avangardu podílel český útočník Jaromír Jágr, jenž protáhl svou bodovou sérii už na deset zápasů.

Jaromír Jágr

Šestatřicetiletý Jágr otevřel skóre v šesté minutě v přesilovce a jeho gól se později ukázal jako vítězný, protože hosté Johna Grahama v domácí brance nepřekonali. Druhou trefu Omsku zaznamenal po pohledné akci na začátku druhé třetiny Kurjanov, asistenci si připsal také Pavel Rosa. Svůj 28. bod v sezoně, díky němuž se dotáhl na rozdíl jednoho bodu na lídra Jana Marka, přidal Jágr nahrávkou na třetí trefu Bondareva.