sobota 18. listopadu 2017 Romana

Jágr s Klepišem zařídili Omsku další výhru

Moskva - Už sedmé vítězství za sebou si připsali v Kontinentální lize hokejisté Omsku, znovu za vydatné pomoci své největší hvězdy Jaromíra Jágra. Šestatřicetiletý český útočník vstřelil při výhře 4:3 nad Nižným Novgorodem dvě branky, gól a asistenci si připsal jeho krajan Jakub Klepiš.

Jaromír Jágr

Nejdříve Jágr potvrdil, že je specialistou na rychlé góly po zahájení třetiny. Poté co minulý týden dvakrát skóroval v první minutě zápasu, dnes otevřel skóre ve 20. sekundě druhé třetiny. Hostujícímu Torpedu se sice podařilo brzy nato dvěma brankami výsledek otočit, svou druhou trefou v zápase však zakončil divokou první desetiminutovku druhého dějství Jágr a vyrovnal.

Díky brance ve 40. minutě šli hosté ještě naposledy do vedení, Klepiš a Čerepanov však v úvodu třetí části stanovili konečné skóre. Omsk tak vyhrál i druhý zápas po příchodu nového hlavního trenéra Wayna Fleminga, Jágr ve 13 zápasech sezony nasbíral deset gólů a pět asistencí.