Golfista roku

Plzeň je zatím v extralize stoprocentně úspěšná

Plzeň - Hokejisté Plzně zvítězili v západočeském derby na ledě Karlových Varů 3:0 a po čtyřech kolech s plným bodovým ziskem stále vládnou extralize. Lasselsberger získal ve druhé třetině dvoubrankové vedení díky trefám Tomáše Vlasáka a Jaroslava Kracíka v přesilových hrách, v poslední minutě pojistil výsledek Martin Straka. Gólman Roman Málek si připsal poprvé v sezoně čisté konto.

Martin Straka je hlavní silou, která táhne Plzeň raketovým začátkem extraligové sezony. Strakou vedený první útok se podílel na 12 ze 17 gólů, které Západočeši v soutěži zatím nastříleli. Martin Straka se díky svým výkonům stal jednoznačně největší osobností extraligy. V sezoně dal už pět gólů, dvakrát nahrával a vede kanadské bodování.