úterý 28. března 2017 Soňa

Druhý Jágrův gól v KHL Omsk nespasil

Moskva - Jaromír Jágr se podruhé v Kontinentální hokejové lize zapsal mezi střelce, na vítězství Omsku to ale nestačilo. Na domácím ledě prohrál Avangard s Čeljabinskem 3:6 a zaznamenal už čtvrtou porážku v šesti utkáních sezony. Krčí se tak na dně Charlamovovy divize. V pátek Omsk podlehl mistrovské Ufě 1:5 a druhá vysoká domácí porážka za sebou ještě více znejistěla pozici kouče Sergeje Gersonského, o jehož odvolání spekuluje ruský tisk.

Jaromír Jágr

Jágr na začátku poslední třetiny vyrovnal po spolupráci s Jakubem Klepišem na 3:3, ale jeho tým pak ve 49. minutě zlomil gól inkasovaný ve vlastní přesilovce. To už podruhé v zápase skóroval Vadim Šachrajčuk po asistenci Olega Kvaši, který připravil dohromady tři góly. Dvěma trefami se na čtvrté výhře Čeljabinsku podílel Kanaďan Pierre Dagenais.