pátek 26. května 2017 Filip

Sparta napravila dojem v Hradci Králové, vyhrála 4:1

Hradec Králové - Hokejisté pražské Sparty si mohli ve svém třetím přípravném utkání poprvé vychutnat gólovou radost. V utkání Tipsport Cupu dnes zvítězili ve skupině C na ledě prvoligového Hradce Králové přesvědčivě 4:1. Skóre otevřela v 15. minutě velká posila Pražanů ze zámoří Ručinský.

Sparťanský brankář

Okolo poloviny zápasu přidali další úspěšné trefy Netík s Brošem a výhru favorita celé soutěže potvrdil ve 44. minutě Langhammer. Brankář Duba však o své čisté konto nakonec přišel, když čestný úspěch domácích zaznamenal Hruška. Jen 18 vteřin před koncem neudržel nervy na uzdě domácí forvard Koudelka a byl vyloučen na pět minut a do konce utkání za nesportovní chování.

K dalšímu pohárovému zápasu zamíří Sparta již v pátek do Pardubic, s tamním Moellerem se utká od 17:00. Hradec Králové se představí v úterý od 17:30 v Mladé Boleslavi.

Zdroj: ČT24, ČTK